Anime: One Piece

One Piece, ワンピース,
OPIS:

One Piece opowiada nam historię młodego, nieznanego światu pirata o jakże złowieszczym i mrożącym krew w żyłach imieniu Luffy, który za cel życia obrał sobie całkiem drobne marzenie - zostanie królem piratów! W świecie One Piece znajduje się 5 oceanów, cztery z nich to odpowiednio South/North/East/West Blue, piątym zaś, największym, najniebezpieczniejszym i usianym wysepkami jest Grand Line. To właśnie gdzieś na tym piątym oceanie znajduje się tytułowy One Piece - skarb pozostawiony przez poprzedniego króla piratуw Gol D. Rogera, którego to skarbu wіaściciel staje się władcą Grand Line. Oczywistym jest, że Luffy, choć piekielnie silny, samotnie nigdy nie da rady zrealizować swojego marzenia - nie sposób wszak samemu sterować statkiem... I to nie byle łajbą ale prawdziwą piracką galerą, toteż priorytetem naszego rubasznego bohatera staje się zebranie załogi! Kto będzie tę załogę stanowił? Czy okażą się kompanami godnymi zaufania czy też pazernymi hedonistami? Na czym polega nieludzka siła Luffyego? Odpowiedzi na te wszystkie i wiele więcej pytań czekają na was.

Gatunki:
Grupy docelowe:
Pozostałe tagi:
Rodzaje postaci:

Powiązane Serie

Postacie

character

Brook

Główna

character

Cho

ja

character

Franky

Główna

character character
character

Usopp

Główna

character

Obsada

character

Tohoshinki

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Sushio

Animator Klatek Kluczowych

character

Janne Da Arc

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Bon Bon Blanco

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Hyadain

Kompozytor Piosenki Przewodniej

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Rekomendacje do tego tytułu

 • Nanatsu no Taizai

  avatar

  Przez bato3, 2015-05-18 01:38:12.

  Z racji tego, że One Piece, jak i 7 grzechów należą do tego samego gatunku, są to produkcje dość podobne do siebie. W obu możemy zaobserwować drużynę "tych złych" prowadzonych przez dzieciaka, drużyny toczące nieustanne bitwy. Nawet w podobnym stylu narrator opowiada historię (przed openingiem). Jednak w przeciwieństwie do One Piece bohaterowie po tym jak zbiorą "bęcki" nie muszą ćwiczyć, a jedynie zachowują się w stylu: "Tylko na tyle was stać?"

  Polecam tym, dla których muzyka jest ważnym elementem anime i nie mają cierpliwości do bitew toczonych przez kilka(naście) odcinków.

   

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
One Piece(Dyskusje o konkretnych tytułach) laudemort
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.