Anime: Fairy Tail

フェアリーテイル,
OPIS:

Akcja Fairy Tail rozgrywa się na ziemiach Fiorre gdzie magia jest czymś normalnym. Ludzie nią handlują i dzięki niej się utrzymują. Na całym kontynencie utworzone są gildie skupiające magów aby Ci wykonywali zadania niewykonalne bądź za trudne dla przeciętnego człowieka. Anime opowiada o przygodach gildii nazwanej Fairy Tail. Wraz z rozwojem fabuły poznajemy historie bohaterów i legendarnych stworzeń m.in. smoków.

Historia zaczyna się od dołączenia do gildii Lucy Heartfilii. Poznaje ona pozostałych członków, w tym Natsu i jego najlpeszego przyjaciela (latającego i mówiącego kota) Happy, ciągle rozbierającego się Greya oraz wszechmocną Erzę Scarlett. Wraz z nimi przeżywa wiele przygód i razem stawiają czoła wszelakim przeciwnościom.

Dlaczego zabójca smoków był wychowany przez smoka? Kim tak naprawdę jest Happy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej serii wraz z odpowiednią dawką akcji i humoru, typową dla shounena.
 

Gatunki:
Grupy docelowe:

Powiązane Serie

Postacie

character

Charlés

Główna

character
character

Happy

Główna

character

Obsada

character

w-inds.

Wykonanie Piosenki Przewodniej

character

Watarirouka Hashiritai

Wykonanie Piosenki Przewodniej

character

SuG

Tekst Piosenki Przewodniej, Wykonanie Piosenki Przewodniej, Aranżacja Piosenki Przewodniej, Kompozycja Piosenki Przewodniej

character

REMI

Muzyka

character

Daisy x Daisy

Wykonanie Piosenki Przewodniej

Odcinki

Odcinek Tytuł Wersja Językowa Wersja Online Data Emisji Akcje
175 -- Zobacz
174 -- Zobacz
173 -- Zobacz
172 -- Zobacz
171 -- Zobacz
170 -- Zobacz

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

  • Soul Eater

    avatar

    Przez mo0nisi44, 2015-02-16 22:37:04.

    W obu tytułach spotykamy się z grupką młodych bohaterów zrzeszonych w określonej grupie. Charakteryzuje ich posiadanie różnych mocy, podobnych choć różniących się w jakimś stopniu, w zależności od bohatera i stylu walki jaki on preferuje.

    Jeden i drugi to typowy shounen, pełen przygód i walk z przeróżnymi rodzajami wrogów. Tu i tu znajdziemy sporą dawkę widowiskowych pojednków i nie małą ilość humoru.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatnia odpowiedź
Fairy Tail(Dyskusje o konkretnych tytułach) 427 laudemort 24334 Belefar