Anime: Fairy Tail

フェアリーテイル,
OPIS:

Akcja Fairy Tail rozgrywa się na ziemiach Fiorre gdzie magia jest czymś normalnym. Ludzie nią handlują i dzięki niej się utrzymują. Na całym kontynencie utworzone są gildie skupiające magów aby Ci wykonywali zadania niewykonalne bądź za trudne dla przeciętnego człowieka. Anime opowiada o przygodach gildii nazwanej Fairy Tail. Wraz z rozwojem fabuły poznajemy historie bohaterów i legendarnych stworzeń m.in. smoków.

Historia zaczyna się od dołączenia do gildii Lucy Heartfilii. Poznaje ona pozostałych członków, w tym Natsu i jego najlpeszego przyjaciela (latającego i mówiącego kota) Happy, ciągle rozbierającego się Greya oraz wszechmocną Erzę Scarlett. Wraz z nimi przeżywa wiele przygód i razem stawiają czoła wszelakim przeciwnościom.

Dlaczego zabójca smoków był wychowany przez smoka? Kim tak naprawdę jest Happy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej serii wraz z odpowiednią dawką akcji i humoru, typową dla shounena.
 

Gatunki:
Grupy docelowe:

Powiązane Serie

Postacie

character

Charlés

Główna

character
character

Happy

Główna

character

Obsada

character

w-inds.

Wykonanie Piosenki Przewodniej

character

Watarirouka Hashiritai

Wykonanie Piosenki Przewodniej

character

SuG

Tekst Piosenki Przewodniej, Wykonanie Piosenki Przewodniej, Aranżacja Piosenki Przewodniej, Kompozycja Piosenki Przewodniej

character

REMI

Kompozytor

character

Daisy x Daisy

Wykonanie Piosenki Przewodniej

Odcinki

Odcinek Tytuł Wersja Online Data Emisji Akcje
175 Zobacz
174 Zobacz
173 Zobacz
172 Zobacz
171 Zobacz
170 Zobacz

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

  • Soul Eater

    avatar

    Przez mo0nisi44, 2015-02-16 22:37:04.

    W obu tytułach spotykamy się z grupką młodych bohaterów zrzeszonych w określonej grupie. Charakteryzuje ich posiadanie różnych mocy, podobnych choć różniących się w jakimś stopniu, w zależności od bohatera i stylu walki jaki on preferuje.

    Jeden i drugi to typowy shounen, pełen przygód i walk z przeróżnymi rodzajami wrogów. Tu i tu znajdziemy sporą dawkę widowiskowych pojednków i nie małą ilość humoru.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatnia odpowiedź
Fairy Tail(Dyskusje o konkretnych tytułach) 427 laudemort 24544 Belefar