Anime: Ouran Koukou Host Club

Ouran High School Host Club, Ohran Koko Host Club, Ouran Koukou Hosutobu, Ouran Koukou Host Bu, OHSHC, 桜蘭高校ホスト部,
OPIS:

Haruhi, twardo stąpająca po ziemi stypendystka liceum dla najzamożniejszej młodzieży, za sprawą pewnej wazy oraz serii niefortunnych zdarzeń, trafia do tego przedziwnego, ekskluzywnego i oderwanego od rzeczywistości świata jako... chłopak. Natychmiast zostaje wciągnięta w wir codziennych zajęć barwnej grupki młodzieńców z tytułowego klubu towarzyskiego, w którym na powabne i bogate dziewczęta czekają przeróżne atrakcje oraz sześciu uczynnych „służących”. Do wyboru, do koloru. Mamy tu więc bliźniaków Hikaru i Kaoru, pałających do siebie nieco zbyt wyeksponowaną (oczywiście w pełni świadomie) braterską miłością, intelektualistę Ootoriego, słodkiego Haninozukę z nieodłącznym pluszowym króliczkiem (tak, Honey to uczeń trzeciej klasy liceum) i milczącym opiekunem Morim, a w końcu samego księcia wśród służących: Tamakiego Suou. Zderzenie dwóch tak różnych światów, jak łatwo można przewidzieć, będzie bazą do rozwoju wielu, bardzo wielu przezabawnych sytuacji.

by Kurara

Gatunki:
Grupy docelowe:
Rodzaje postaci:

Powiązane Serie

Postacie

character

Arai

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

LAST ALLIANCE

Tekst Piosenki Przewodniej, Aranżacja Piosenki Przewodniej, Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Baba,Toshiko

Animator Klatek Kluczowych

character

Cook,Justin

Producent

character

Enokido,Yoji

Scenarzysta (Script), Projekt Serii

character

Fukunaga,Gen

Producent Wykonawczy

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Aoharu x Kikanjuu

  avatar

  Przez Roshii, 2016-05-15 20:49:47.

  W obu anime główną bohaterką jest chłopczyca z dość niedziewczęcymi zainteresowaniami, która przez większość ludzi mylona jest z chłopakiem. Bohaterki w mniej lub bardziej zawiły sposób są zmuszane do pracy przez przystojnych bishów, aby spłacić swój olbrzymi dług wobec nich, spowodowany jakimś głupim wypadkiem. Oba tytuły mają także specyficzne poczucie humoru, specyficznych bohaterów (głównie przyjaciół głównej bohaterek) oraz słabo (ale jest) zarysowany wątek romantyczny, w który wplątana jest główna bohaterka. 

 • Hana Yori Dango

  avatar

  Przez Elentari, 2015-02-20 22:09:18.

  Obie serie można zaklasyfikować jako reverse haremy, jednakże są to tytuły stojące na wyższym poziomie niż obecnie wychodzaca większość anime z tego gatunku. Przede wszystkim jest to zasługa głównych bohaterek, bowiem zarówno Haruhi z Ourana jak i Tsukushi z Hana Yori Dango mają charakter, a nie stanowią tylko zbędnego dodatku to serii. Także panów obdarzono dość specyficznymi cechami przez co są rozpoznawalni nie tylko po kolorze włosów, czy aktorze głosowym. Generalnie obie te serie można zaliczyć do klasyki gatunku, więc dla fanek powinny być to pozycje obowiązkowe do zaliczenia^^

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Ouran High School Host Club(Dyskusje o konkretnych tytułach) Tomi89
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.