Anime: Kareshi Kanojo no Jijou

His and Her Circumstances, Kare Kano, Karekano, 彼氏彼女の事情,
OPIS:

Anime opowiada historię Yukino - na pokaz wzorowej uczennicy i koleżanki, a w rzeczywistości niegrzecznej, bardzo spontanicznej i egocentrycznej dziewczyny, której celem w życiu jest bycie w centrum zainteresowania, a także Arimy - wzorowego ucznia z bogatej rodziny i klasowego kolegi a jednocześnie poważnego zagrożenia dla popularności Miyazawy. Z tego powodu nasza bohaterka zaczyna prowadzić „cichą wojnę” z Arimą, by stać się numerem jeden. Wszystko zaczyna się powoli zmieniać, kiedy to Arima wyznaje miłość Yukino, a ona zapatrzona w siebie odrzuca go, by po powrocie do domu uświadomić sobie, że właśnie idealny chłopak obdarzył ją uczuciem, a ona go spławiła. Na domiar złego Arima odkrywa prawdziwą naturę Miyazawy i wykorzystuje to by zbliżyć się do niej pod przykrywką szantażu i zmuszania do odrabiania jego lekcji. Jednak po krótkim czasie nasza bohaterka nie wytrzymuje rzekomego upokorzenia i buntuje się, co powoduje wyjaśnienie wszystkich niedomówień i problemów jakie były między nimi. Dalsze wydarzenia będą opowiadały o rozwijającym się uczuciu między Arimą i Miyazawą, o przeszkodach jakie będą stały im na drodze ku szczęściu a także innych problemach i odczuciach jakie występują w związkach tego typu.

by Yuichi90

Gatunki:
Grupy docelowe:

Powiązane Serie

Postacie

character

Ikeda, Kazuma

Drugoplanowa

staff
character

Ikeda, Yumi

Drugoplanowa

staff
character

Izawa, Maho

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

Sushio

Animator Klatek Kluczowych

character

Masayuki

Producent Pomocniczy

character

Andou,Ken

Storyboardzista, Reżyser Odcinka, Scenarzysta (Script)

character

Anno,Hideaki

Współpraca Reżyserska, Scenarzysta (Script), Scenarzysta (Screenplay)

character

Enomoto,Atsuko

Wykonawca Piosenki Przewodniej

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

  • Ore Monogatari!!

    avatar

    Przez Elentari, 2015-09-12 20:36:40.

    Obie te serie to oczywiście bardzo klasyczne romanse shoujo, obie zresztą należą do ścisłej czołówki w tym gatunku. Przede wszystkim główni bohaterowie w tych anime nie wzdychają do siebie przez wszystkie odcinki, by dopiero na końcu zacząć ze sobą chodzić, są bowiem razem niemal od samego początku. Śledzić więc możemy powolny rozkwit ich związków (zdecydowanie wolniejszy w Ore Monogatari), a także sercowe przygody ich przyjaciół (to bardziej rozwinięte jest w Kare Kano). Momenty komediowe przeplatają się w nich z poważniejszymi rozterkami - lżejsze jest co prawda Ore Monogatari, lecz i tam nie brakuje momentów bardziej refleksyjnych.

    Są to tytuły idealne dla wszystkich romantyczek (a może też romantyków ^^) i jeśli komuś spodobał się jeden z nich, również i drugi powinien mu przypaść do gustu.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Kareshi Kanojo no Jijou (Kare Kano)(Dyskusje o konkretnych tytułach) laudemort
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.