Anime: Jormungand

Jormungand, ヨルムンガンド,
OPIS:

Głównym bohaterem serii jest „dziecko wojny” Johnathan Mar. Chłopiec traci rodzinę w wyniku ataku na jego wioskę, po czym okoliczności zmuszają go do brania udziału w kolejnych konfliktach zbrojnych jako regularny żołnierz. Za to, co go w życiu spotkało postanawia zemścić się na handlarzach bronią. Sytuacja zmienia się, gdy Jonah trafia do oddziału Koko Hekmatyar – kobiety trudniącej się właśnie handlem bronią. Chłopiec ma za zadanie bronić Koko, współpracując z pozostałymi członkami ekipy, wyspecjalizowanej w sztuce wojennej i zabijaniu. Gdy po raz pierwszy zostaje przedstawiony oddziałowi, wszyscy są przerażeni widokiem chłopca z pistoletem w ręce. Nic dziwnego, ponieważ twarz Jonaha jest totalnie wyzuta z emocji, a on sam sprawia wrażenie zawodowego mordercy. Niemniej szybko zostaje zaakceptowany przez swoich nowych towarzyszy, a to dzięki pierwszej udanej akcji i pierwszej zrobionej przez niego kolacji… W czasie serii bohater podróżuje po całym świecie towarzysząc pracodawczyni w niebezpiecznych interesach z wieloma rządami i organizacjami.

Gatunki:
Grupy docelowe:

Powiązane Serie

Postacie

character

Chinatsu

Drugoplanowa

staff
character

Chiquita

Drugoplanowa

staff
character

Curry

Drugoplanowa

staff
character

Dominique

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

bermei.inazawa

Aranżacja Piosenki Przewodniej, Kompozytor Piosenki Przewodniej

character

Bevins,Christopher

Reżyser Dubbingu

character

Ebina,Yasunori

Reżyser Dźwięku

character

Fukunaga,Gen

Producent Wykonawczy

character

Ikariya,Atsushi

Animator Klatek Kluczowych

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Gangsta.

  avatar

  Przez Czebou, 2015-08-30 22:39:55.

  Z pozoru mocno różniące się serie łączy bardzo podobny klimat, zwłaszcza oglądając pierwsze odcinki. W obu przypadkach pierwszy z głównych bohaterów jest odrobinę bardziej szalony, drugi zaś wydaje się spokojny, ale w walce jest prawdziwym potworem. W obu tytułach odwiedzamy tę gorszą część świata, pełną przemocy, gdzie ludzkie życie jest niewiele warte, a zadecydować o nim może właściwie odpowiednia ilość gotówki.

 • Black Lagoon

  avatar

  Przez ShogunRP, 2015-11-03 15:54:42.

  Jeśli spodobało Ci się Black Lagoon, to spodoba Ci się także Jormungand.

  W obu produkcjach będziemy mieli do czynienia z dużą ilością broni, a co za tym idzie z licznymi strzelaninami i wartką akcją. Świat w obu przypadkach jest brutalny, a główną wartością jest pieniądz. Kolejnym podobieństwem jest fakt, iż w obu przypadkach skupiamy się na grupie najemników zarabiających na życie dzięki działalności przemytniczej.

   

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Jormungand(Dyskusje o konkretnych tytułach) Spayk
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.