Anime: Gin no Saji

Silver Spoon, 銀の匙,
OPIS:

Yugo Hachiken marzy o życiu z dala od własnej rodziny, dlatego zapisuje się do szkoły rolniczej. Uważa, że jego talent do nauki nie przysporzy mu problemów na żadnej uczelni, niezależnie od tego, co będzie studiował. Szybko jednak weryfikuje swoje poglądy. Wychowany w mieście chłopak zmuszony jest odkryć niewygodną prawdę o życiu na roli. Hachiken stara się nadążyć za swoimi nowymi przyjaciółmi, którzy w odróżnieniu od niego są przyzwyczajeni do surowego życia rolnika.

Gatunki:
Grupy docelowe:
Miejsce i czas:

Powiązane Serie

Postacie

character

Juui

Drugoplanowa

staff
character

Niwatori

Drugoplanowa

staff
character

Principal

Drugoplanowa

staff
character

Ryouchou

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

miwa

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Sukima Switch

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Majiro

Animator Klatek Kluczowych

character

Andou,Ken

Reżyser Odcinka

character

Arakawa,Hiromu

Twórca Pierwowzoru

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Rekomendacje do tego tytułu

 • Moyashimon

  avatar

  Przez Urizithar, 2015-03-03 14:21:12.

  Bohaterowie obu tych tytułów studiują rolnictwo i na co dzień mają styczność z produkcją żywności i pracą, jaka się z tym wiąże. Oba tytuły potrafią świetnie bawić widza, jednocześnie ucząc go czegoś ciekawego (szczególnie tych wychowanych w miastach). Najbardziej znacząca różnica między nimi polega na tym, że Moyashimon prezentuje nam losy studenta uniwersytetu i skupia się bardziej na mikroorganizmach i procesach fermentacji, zaś Gin no Saji opowiada o uczniu szkoły rolniczej i prezentuje głównie temat zwierząt hodowlanych i produkcji żywności od nich pochodzącej.

 • Hachimitsu to Clover

  avatar

  Przez Elentari, 2015-02-27 17:52:44.

  Oba tytuły to klasyczne okruchy życia w najlepszym wydaniu. Oznacza to, że dostaniemy tutaj historie o codziennym życiu grupki osób (w Gin no Saji są to uczniowie liceum, w Honey and Clover - studenci i absolwenci uczelni), o ich uczuciach, problemach, marzeniach, wzlotach i upadkach. Są tu i momenty komediowe i te poważniejsze, a całość przepleciona jest motywem dojrzewania i znalezienia swojego miejsca w świecie (zarówno Hachiken z Gin no Saji jak i Yuuta z Honey and Clover nie wiedzą jeszcze co chcieliby robić w dorosłym życiu).

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Gin no Saji(Dyskusje o konkretnych tytułach) Ignisfatum
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.