Anime: Lucky☆Star

Lucky☆Star, Lucky Star, らき☆すた,
OPIS:

„Lucky Star” opowiada o dziewczynach z pewnego liceum. Główną bohaterką jest Konata Izumi – dziewczyna wysportowana, ale nie należąca do żadnych klubów, ze względu na konieczność brania udziału w zbędnych zajęciach dodatkowych. Jest leniwa i znudzona szkołą, źle się uczy, za to uwielbia gry wideo i anime. Posiada nawet wiedzę o grach dla dorosłych, mimo że nie jest jeszcze pełnoletnia. Tsukasa Hiragii jest typową niezdarą o jasnym usposobieniu. Często popełnia kretyńskie pomyłki, co skutkuje różnymi niedorzecznymi sytuacjami. Bliźniacza siostra Tsukasy – Kagami jest jej przeciwieństwem, ma dobre stopnie, była nawet przewodniczącą klasy. Mimo że jest w równoległej klasie, często przebywa w towarzystwie naszych bohaterek. Lubi gry wideo, ale jest słaba w gotowaniu. Miyuki Takara jest młodą sprytną damą, posiadającą cenną wiedzę w przeróżnych praktycznych dziedzinach. Jest ładna, nosi okulary, lubi czytać i uwielbia spać.

Gatunki:
Rodzaje postaci:
Miejsce i czas:

Powiązane Serie

Postacie

character

Cherry

Drugoplanowa

staff
character

Anizawa, Meito

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

Akitake,Seiichi

Drugi Reżyser Animacji

character

David,Alex Von

Reżyser Dubbingu

character

Endou,Aya

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Fukuhara,Kaori

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Gatoh,Shoji

Scenarzysta (Script)

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Acchi Kocchi (TV)

  avatar

  Przez AlexiaSenpai, 2015-10-02 17:02:17.

  Obie serie przedstawiają świat w ten sam zabawny sposób. Jest tu także podobny styl rysowania, już po włączeniu pierwszego odcinka może nam skojarzyć się styl chibi.

  Jeśli spodobało ci się 'Achhi Kocchi', to również ten tytuł może przypaść ci do gustu, oczywiście jeśli lubisz czasem wręcz absurdalny humor na tle szkolnego życia.

 • Nichijou

  avatar

  Przez Reversal, 2015-07-20 16:59:34.

      Obydwa anime opowiadają tak naprawdę o niczym innym jak codziennym życiu uczennic. Pożyczanie zadania domowego? Dysputa na temat rogalika nadziewanego czekoladą? Wydaje się to nudne, prawda? Nic bardziej mylnego - z tych choć na pozór zwyczajnych sytuacji mogą się wywiązać komiczne perełki. Obydwa anime śmieszą swoją głupotą (w dobrym sensie), komicznością sytuacji a także ich niemożliwości.

       Powiedziałabym jednak, że w Nichijou są sytuacje trochę niecodzienne (jak dziewczyna robot, gadający kot, używanie broni przeciwko koledze z klasy) jak i krótkie zbiory historyjek obejmują większe grono osób niż główne postacie.

       Obie serie tak jakby nie miały początku ani końca, dlatego też zaparz sobie herbatkę, usiadź wygodnie i uśmiechnij się do monitora.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Lucky Star(Dyskusje o konkretnych tytułach) laudemort
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.