Anime: Fairy Tail

フェアリーテイル,
OPIS:

Akcja Fairy Tail rozgrywa się na ziemiach Fiorre gdzie magia jest czymś normalnym. Ludzie nią handlują i dzięki niej się utrzymują. Na całym kontynencie utworzone są gildie skupiające magów aby Ci wykonywali zadania niewykonalne bądź za trudne dla przeciętnego człowieka. Anime opowiada o przygodach gildii nazwanej Fairy Tail. Wraz z rozwojem fabuły poznajemy historie bohaterów i legendarnych stworzeń m.in. smoków.

Historia zaczyna się od dołączenia do gildii Lucy Heartfilii. Poznaje ona pozostałych członków, w tym Natsu i jego najlpeszego przyjaciela (latającego i mówiącego kota) Happy, ciągle rozbierającego się Greya oraz wszechmocną Erzę Scarlett. Wraz z nimi przeżywa wiele przygód i razem stawiają czoła wszelakim przeciwnościom.

Dlaczego zabójca smoków był wychowany przez smoka? Kim tak naprawdę jest Happy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej serii wraz z odpowiednią dawką akcji i humoru, typową dla shounena.
 

Gatunki:
Grupy docelowe:
Rodzaje postaci:

Powiązane Serie

Postacie

character

Charlés

Główna

staff
character

Happy

Główna

staff

Obsada

character

w-inds.

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Watarirouka Hashiritai

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

SuG

Tekst Piosenki Przewodniej, Wykonawca Piosenki Przewodniej, Aranżacja Piosenki Przewodniej, Kompozytor Piosenki Przewodniej

character

REMI

Muzyka

character

Daisy x Daisy

Wykonawca Piosenki Przewodniej

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Nanatsu no Taizai

  avatar

  Przez rzymski, 2015-10-15 15:01:50.

  Jeśli oglądałeś Fairy Tail i ci się podobało to powinieneś zobaczyć Nanatsu no Taizai. W obu anime jest przedstawiony świat magi pełen magicznych stworzeń. Anime opierają się na widowiskowej akcji przeplatanej z ecchi. Oczywiście w obu przypadkach główny bohater to niepokonany koks lubiący bijatyki, oczywiście ma on wielu ciekawych a czasem ekscentrycznych przyjaciół. Obie główne bohaterki należą do bogatych i zamożnych rodzin. W obu przypadkach głównymi bohaterkami opiekował się tylko ojciec ponieważ matka zmarła.

  Pod względem grafiki Fairy Tail jest lepsze, natomiast Nanatsu no Taizai ma o wiele lepszą i bardziej rozwiniętą fabułę.

Rekomendacje do tego tytułu

 • Soul Eater

  avatar

  Przez mo0nisi44, 2015-02-16 22:37:04.

  W obu tytułach spotykamy się z grupką młodych bohaterów zrzeszonych w określonej grupie. Charakteryzuje ich posiadanie różnych mocy, podobnych choć różniących się w jakimś stopniu, w zależności od bohatera i stylu walki jaki on preferuje.

  Jeden i drugi to typowy shounen, pełen przygód i walk z przeróżnymi rodzajami wrogów. Tu i tu znajdziemy sporą dawkę widowiskowych pojednków i nie małą ilość humoru.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Fairy Tail(Dyskusje o konkretnych tytułach) laudemort
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.