Dragon Ball Super Nowy Arc 2016-12-20 22:03:47


"Universal Survival Arc" - "Saga Przetrwania Wszechświata"

Start: 5 lutego 2017
Strona Toei Animation informuje, że Akira Toriyama napisał zarys historii i projekty/szkice postaci.
Więcej informacji i WIDEO pojawi się na Jump Festa (sobota, 7:00 czasu polskiego) podczas panelu Super Dragon Ball Heroes.
Tłumaczenie z japońskiego na angielski zawdzięczamy kanzenshuu.com.
http://www.kanzenshuu.com/…/dragon-ball-super-upcoming-uni…/
Strona Toei: http://www.toei-anim.co.jp/…/drago…/news/news2016121601.html

Na prośbę Goku, turniej sztuk walki Króla Wszechrzeczy zwany "Turniejem Mocy" pomiędzy Wszechświatami rozpoczyna się! ... Lecz to również rozpoczyna wszechświatową destrukcję. Co czeka zwycięzców i przegranych turnieju? Jak potoczą się drużynowe pojedynki pomiędzy elitami każdego wszechświata...?!
Producent Dragon Ball Super, Shunki Hashizume: Dragon Ball Super wchodzi w nowy rozdział, "Sagę Przetrwania Wszechświata". Jak widzisz na plakacie, będzie to czadowa historia, gdzie Goku i reszta wojowników 7 Wszechświata stworzą drużynę by wziąć udział w turnieju między wszchświatami! Android 17 i Okrutny Buu też tu są, więc osobiście nie mogę powstrzymać mego podekscytowania myśląc o pojedynkach, jakie zobaczymy!
Cieszmy się nową historią, która na pewno będzie zawierać bardzo zacięte walki jak i również nieprzerwane prezentacje elit każdego wszechświata!
 

Powiązane serie

Brak uprawnień do dodania komentarzy.
Zaloguj się, lub dopytaj admina, czemu nie możesz dodawać komentarzy.
  • pepci0 no avatar
    • Użytkownik

    pepci0 2017-01-28 17:16:47

    Mimo wielu kontrowersji jakie wywołał DBS muszę napisać, że jestem zadowolony z tego powrotu. Po drętwym początku saga historia nabrała tempa niosąc ze sobą kilka scen, ktore przyprawiały o ciary. Zostaje czekać na turniej!
    Mocno zaciekawiła mnie obecność #17