Na tej podstronie mogą znajdować się materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Czy oświadczasz, że ukończyłeś 18 lat?

      Nie

Jeżeli oświadczasz, że jesteś pełnoletni i nie chcesz aby komunikat się pokazywał
kliknij lub ustaw datę urodzenia w swoim profilu.

Anime: Boku no Pico

Boku no Piko, My Pico, Boku no Pico OVA 1 - My Pico, ぼくのぴこ,
OPIS:

Głównym bohaterem serii jest tytułowy Pico - jako jedyny pojawia się w każdym z trzech epizodów. Każdy odcinek anime przedstawia inną historyjkę. W pierwszej z nich Pico pracuje jako kelnerka w barze swojego dziadka. Tam poznaje Tamotsu (któremu daje ksywkę Mokkun). Gdy w pewien czas później uprawiają seks w samochodzie, wychodzi na jaw prawdziwa płeć Pico. Mimo to zarówno seks, jak i znajomość jest kontynuowana... W drugim odcinku serii po raz pierwszy pojawia się Chico - chłopak nieco młodszy od Pico - który pojawia się także w ostatnim epizodzie anime. Chłopcy miło spędzają czas w domu siostry Chico i jego okolicach. Niejednokrotnie dochodzi między nimi do stosunków seksualnych... W trzecim odcinku po raz pierwszy i ostatni (podobnie jak np. Tomatsu z pierwszego) pojawia się Coco - najbardziej dziewczęco wyglądający chłopiec z anime. Coco jest również najbardziej tajemniczą postacią w całej serii Boku no Pico. Podobnie jak w przypadku Pico w pierwszym odcinku anime, prawdziwa płeć Coco wychodzi na jaw dopiero po jakimś czasie (podczas pobytu Pico i Chico w jego mieszkaniu na opuszczonej stacji metra). Trzeci i ostatni odcinek anime kończy się seksem grupowym na szczycie czerwono-białej Tokyo Tower.

Gatunki:

Powiązane Serie

Postacie

character

Pico

Główna

staff
character

Tamotsu

Główna

character

Ojiisan

Drugoplanowa

Obsada

character

Saigado

Oryginalne Projekty Postaci

character

Pico

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Yoshiten

Reżyser Animacji, Projektant Postaci

character

Nozaki,Hiroki

Efekty Dźwiękowe

character

Takayama,Katsuhiko

Scenarzysta (Script)

Recenzje

 • user image

  Witajcie moi drodzy czytelnicy. Dziś wasz ulubiony pseudorecenzent Jaro666 oprowadzi was po najchętniej polecanym anime na Shindenie i nie tylko, zwanym Boku no Pico.
  Historia tutaj opowiedziana jest banalna - ot, główny bohater jedzie na wakacje nad morze i zakochuje się od pierwszego wejrzenia w dziewczynie, która skakała ze skały do wody. Jest jednak jeden szczegół, gdyż ta okazuje się 12-letnim chłopcem. Na szczęście dla pary bohaterów, a na nieszczęście dla widza, różnica wieku oraz ta sama płeć nie jest problemem. Powiem więcej - właśnie ten typ relacji zdaje się podniecać nasze postacie, które mogą dzięki temu bawić się na różne sposoby.
  Tytuł ten jest jednym z tych, które zapadają w pamięć na lata. Dzieje się tak za sprawą emocji, które wywołuje: zaciekawienia, szoku, niedowierzania, czy nawet obrzydzenia (dokładnie w tej kolejności). Dlaczego jednak wymieniłem w przeważającej większości te negatywne?
  To za sprawą tematu, jaki jest podejmowany, oraz sposobu jego realizacji. O ile miłość do osoby tej samej płci w dzisiejszych czasach nie rusza nikogo oprócz księży i przedstawicieli moherowych beretów, to jeśli dodamy do tego sporą różnicę wieku oraz to, że Pico jest mocno nieletni... to może odrzucić. Jeśli jednak nadal twierdzisz, mój drogi czytelniku, że jesteś w stanie to obejrzeć bez problemu, to jesteś w błędzie. Powyższe można przecierpieć w jakiś sposób, można nawet oglądać z przyjemnością (przy odpowiedniej ilości srodków znieczulających), aczkolwiek sceny seksu psują wszystko, co jeszcze zepsute nie zostało. Są one po prostu złe - Pico z uśmiechem na ustach daje się wykorzystywać wszędzie i na wszystkie sposoby. Jedną z takich niezapomnianych scen jest scena w samochodzie/scena z lodami (niepotrzebne skreślić).
  Strona audiowizualna też nie ma wiele do zaoferowania. Postacie wyglądają miernie, tła są odrobinę lepsze, ale też niewiele. Muzyka prezentuje najwyższy poziom w tym anime, jednak nadal nie zapada w pamięć. Może dlatego, że to, co się dzieje na ekranie, pochłania całą uwagę widza.
  Spróbujmy więc sobie odpowiedziec na pytanie, co skłania starszych użytkowników do polecania tego "arcydzieła" nowym i niedoświadczonym? Złośliwość? Trochę na pewno, gdyż przecież w internecie jest to często spotykana cecha. Na pewno też chęć posiadania chwili spokoju od ciągłych pytań w stylu "Hej, widziałem SAO i koffam je!!! możecie mi coś polecić? pliiiiis". Osobiście jednak uważam, że przeważa chęć sprawdzenia nowego fana anime. Bo przecież jak obejrzy Boku no Pico do końca i nie skończy na ostrym dyżurze, to coś z niego będzie
  PS. Polecam ten tytuł, serio.

Rekomendacje

Brak rekomendacji. Napisz pierwszą tutaj!!

Forum - dyskusje na temat tytułu

Ostatnie wpisy na forum.

Sorry, no results