Anime: Saenai Heroine no Sodatekata

Saenai Kanojo no Sodate-kata, 冴えない彼女の育てかた, Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend,
OPIS:

Tomoya Aki, otaku pracujący na pół etatu, by zarobić na swoje hobby, spotyka piękną dziewczynę, wracając do domu z pracy podczas wiosennych ferii. Staje się ona w jego głowie modelem dla głównej bohaterki visual novel, którą chce stworzyć. Miesiąc później czeka go jednak nie lada zaskoczenie – okazuje się, że nieznajoma chodzi razem z nim do klasy, a on nawet nie zna jej imienia. Jak się chłopak dowiaduje, Megumi, bo tak się dziewczyna nazywa, często wydaje się po prostu niezauważana przez innych ludzi. Wracając jednak do biznesu – Tomoya niestety nie posiada żadnych zdolności w dziedzinie rysowania ani żyłki do pisania, więc postanawia poprosić Eriri Spencer Sawamurę, asa klubu artystycznego, by zajęła się oprawą graficzną, oraz Utahę Kasumigaokę, najlepszą uczennicę ze szkoły, by napisała scenariusz do gry. Czy wspólnymi wysiłkami uda im się stworzyć przyzwoity produkt, godny wystawienia na zbliżających się Targach Komiksu?

Gatunki:
Rodzaje postaci:
Miejsce i czas:

Powiązane Serie

Postacie

character

Katou, Megumi

Główna

character

Hashima, Iori

Drugoplanowa

character

Hashima, Izumi

Drugoplanowa

Obsada

character

Kamei,Kanta

Reżyser

character

Maruto,Fumiaki

Scenarzysta (Script), Twórca Pierwowzoru

character

Misaki,Kurehito

Oryginalne Projekty Postaci

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Sakurasou no Pet na Kanojo

  avatar

  Przez Rejiii, 2017-03-06 16:12:57.

  Motywem przewodnim tych anime jest stworzenie gry przez głównego bohatera, który - nie oszukując się - żadnych specjalnych zdolności w tym kierunku nie posiada, zaś otaczają go ludzie uzdolnieni w różnych dziedzinach, mniej lub bardziej cenionych i znanych na świecie. W obu seriach możemy dostrzec trud bohatera, który niejednokrotnie chciałby się poddać, lecz" "jak tak zrobić, gdy wszyscy uzdolnieni kompani na Ciebie liczą? Tak dam radę i spełnię swoje marzenie i udowodnienie im, że warto było postawić na mnie!".

Rekomendacje do tego tytułu

 • Shoujo-tachi wa Kouya wo Mezasu

  avatar

  Przez Elentari, 2016-01-16 21:29:59.

  Fabuła obu tych serii obraca się wokół tematyki gier bishoujo (gier randkowych). W obu przypadkach jeden z bohaterów zaczyna zbierać grupę osób, które mają mu pomóc w tworzeniu takiej gry. W Saekano jest to protagonista (Tomoya), natomiast w Shoujo-tachi - główna bohaterka (Sayuki). I tu i tu w nowo powstałej grupie są zarówno osoby od dawna interesujące się tematyką gier, mangi i anime, jak i bohaterowie, którzy do tej pory się z tym tematem nie zetknęli.

 • Date A Live

  avatar

  Przez Elentari, 2015-06-21 18:11:22.

  Oba te tytuły zawierają elementy autoparodii najpopularniejszych elementów wykorzystywanych w typowych haremówkach. W Saenai jest to najbardziej widoczne na poziomie dialogów oraz w postaci Katou Megumi, mającej pretendować do idealnej bohaterki gry randkowej. Natomiast w DaL wykorzystywanych jest "na żywo" wiele elementów przynależących typowo do świata gier.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Ostatnie wpisy na forum.

Sorry, no results
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.