Anime: Tokyo Ghoul √A

Tokyo Ghoul Root A, Tokyo Ghoul 2nd Season, Tokyo Ghoul Second Season, 東京喰種√A,
OPIS:

Główny bohater po wydarzeniach z końca poprzedniego sezonu separuje się od dawnych przyjaciół z kawiarni i zaczyna karierę krwiożerczego ghoula w szeregach organizacji, którą jest Drzewo Aogiri. Nowy Kaneki zabije każdego, kto stanie mu na drodze do zdobycia pełni mocy, jaką osiągnąć może ghoul. Jego ofiarami padają nie tylko ludzie, przez co bardzo cierpi jedna z jego przyjaciółek Z czasem zyskuje coraz większą moc...

Gatunki:
Grupy docelowe:
Rodzaje postaci:
Pozostałe tagi:
Miejsce i czas:

Powiązane Serie

Postacie

character

Naki

Drugoplanowa

staff
character

Nico

Drugoplanowa

staff
character

Uta

Drugoplanowa

staff
character

Enji, Koma

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

amazarashi

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Fukunaga,Gen

Producent Wykonawczy

character

Ishida,Sui

Historia i Rysunki

character

Miwa,Kazuhiro

Projektant Postaci

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Rekomendacje do tego tytułu

 • Hellsing Ultimate

  avatar

  Przez PandaGirl12x, 2015-05-29 21:41:51.

  Na sam początek. To anime nie jest podobne do Tokyo Ghul'a! Piszę tą rekomendację dla tych, którzy czują niedosyt lub są w pewnym stopniu rozczarowani 2 sezonem. Ten kto oczekiwał w 2 sezonie krwawego, z wreszcie odmienionym głównym bohaterem na porządnego Ghula, troszczkę się zawiódł. Owszem, Kaneki nie jest tchórzem, ale jest go bardzo mało, a dostaliśmy tych agentów i pełno cenzury. W Hellsing tego nie ma. Jest to krwawe anime (aż za bardzo dla niektórych). Główny bohater nie opuszcza nas prawie nigdy, jest bezwzględny no i ogólnie nie można się z nim nudzić. Tak więc kto nie jest usatysfakcjonowany TG pod względem krwawego, brutalnego, z porządną akcją anime niech obejrzy Hellsing, ale to nie oznacze, że Tokyo Ghoul jest słaby. Naprawdę polecam obejrzeć TG, a H dla tych, którzy chcą krwawego anime.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Tokyo Ghoul √A(Dyskusje o konkretnych tytułach) eustachy123pl

Ostatnie wpisy na forum.

Tokyo Ghoul √A w Dyskusje o konkretnych tytułach
Nie możesz dodawać postów
 • XPPAL avatar Użytkownik
  2017-02-22 02:42:58 #474507
  XPPAL pisze:
  Jak by to ująć nie jest to łatwa manga jak i anime
  zbyt wiele wątków nie wyjaśnionych do końca ,wiele rzeczy pokręconych i zawiłych zakończenia obu sezonów gorsze niż można się było spodziewać, no cóż tak czy siak dalej jest to dobry tytuł i ma coś więcej w sobie niż miłe dla oka wszechobecne hektolitry krwi.
  7/10
 • ODRODZONAzOGNIA avatar Użytkownik
  2017-02-17 17:22:35 #474260
  ODRODZONAzOGNIA pisze:
  2 sezon anime jest moim zdaniem lepszy, rozwinięto wachlarz postaci i urozmaicone je, grafika piękna, ścieżka dźwiękowa świetna (,,Glassy sky" ❤) opening, które na poczatku wydawal się nudny, zyskiwał z każdym dniem . 10/10 i czekam na 3 sezon :)
 • Idliketodisappear0 avatar Użytkownik
  2017-02-06 16:02:43 #473705
  Idliketodisappear0 pisze:
  Polecam wszystkim. Chociaż czuję lekki "niedosyt" krwi po tym sezonie ;)
  A zmieniając temat, nie rozumiem osób, które tak hejtują ten opening. Według mnie ten opening jest w 100% trafiony, muzyka sama za siebie opisuje przeżycia Kanekiego.
 • Al_tina avatar Użytkownik
  2017-01-05 07:58:15 #471155
  Al_tina pisze:
  3 sezon jest, ale jako manga :/
 • Danielov1337 avatar Użytkownik
  2017-01-03 04:54:43 #471017
  Danielov1337 pisze:
  Szczerze ? Zawiodłem się na 2 sezonie Tokyo Ghoul w porównaniu z 1 sezonem który skupiał się głównie na przywyknieciu do życia jako pół Ghoul oraz ciąg jego życia to w 2 sezonie skupiona uwaga jest na tej całej organizacji CCG trochę mnie zawiedli ale jak ktoś lubi taką tematykę to mogę mu jedynie powiedzieć ze jest ciekawe ;)
 • Apollo93 avatar Użytkownik
  2016-11-22 00:21:55 #469674
  Apollo93 pisze:
  Świetne! Polecam. :-)
 • LaughingMan avatar Użytkownik
  2016-11-18 21:43:40 #469447
  LaughingMan pisze:
  Cóż, lepiej się to oglądało niż sezon pierwszy - Kaneki w końcu dostał głębi i zamiast płaczliwych kwestii dostał rolę tragiczną. Miła odmiana po drętwocie 12 odcinków poprzednika.
  Jednak wciąż nie porywa.
 • TiltedSmith avatar Użytkownik
  2016-11-06 09:32:00 #468813
  TiltedSmith pisze:
  Pierwszy sezon Tokyo Ghoula był bardzo fajny, ciekawie się go oglądało. Bardzo dużą rolę odgrywał Kaneki jako główny bohater, a w drugim sezonie bardzo go pominięto. Lubię zakończenia które nie do końca wyjaśniają co i jak się skończyło, jedank tu to lekka przesada. Choć wiem że były to jedyne 24 odcinki, wiele postaci zostało pominięty wraz z ich historią patrz. Yomo. Pozostają pytania : czm Touka nie zawołała kanegiego? Czy Arito zabił Kanekiego? Daję temu anime 6/10 gdyby w końcowych odcinkach były odpowiedzi na zadane pytania byłoby to mocne 8/10.
 • imaamonster avatar Użytkownik
  2016-10-24 21:53:18 #468198
  imaamonster pisze:
  Opening w tym sezonie jak dla mnie jest beznadziejny. O ile w pierwszym aż nie pomijałam openingu jak zwykle by posłuchać cudnej piosenki, o tyle ten obejrzałam tylko raz.
  Cała historia w drugim sezonie jest fajna, jednak nie podoba mi się to jak główny bohater przestał być tak często pokazywany. Ostatni odcinek załamał mnie, ponieważ nie zostały wyjaśnione wszystkie wątki. Nadal mam niedosyt historii o ghoulach i szczerze mam nadzieję, że w przyszłości powstanie kolejny sezon.
  Mimo pewnych niedopowiedzeń, na przykład tego co się stało z Hinami, gdzie jest Nishiki, lub dlaczego bliźniaczki stały się ghoulami, cała seria bardzo mi się podobała.
  Moją oceną jest 7/10 bo naprawdę nie było to złe anime, ale nie było również wybitne :)
 • Joseffuchs avatar Użytkownik
  2016-10-19 00:45:44 #467754
  Joseffuchs pisze:
  Dużo nie mogę powiedzieć na temat owej produkcji, bo zbiera mi się na wymioty. Ogółem jeśli mam oceniać fabułę, to dałbym tak z 5.5/10, bo jest tyle beznadziejnych i niewyjaśnionych w żaden sposób wątków, że aż głowa boli.
  Można powiedzieć, że koniec pierwszego, a początek drugiego sezonu były fajne, ale potem coś się popsuło i dostaliśmy perspektywę innych postaci, które tylko czasami coś wnosiły, ale i tak mamy tutaj do czynienia z paplaniną aż do samego końca. Gdy akcja się rozwija już jest za późno i nawet gdy ta akcja trwa, to wiele rzeczy jest nielogicznych.
  Przechodząc do samych postaci.. Gdzie się zapodział nasz główny bohater? Czuję jakby go nieźle pominięto, a nie dostajemy wielu wyjaśnień na temat jego motywów i to dziwne zakończenie. Dostajemy tanią historyjkę z innych perspektyw i z jakiegoś cięższego klimatu, którego się spodziewałem dostałem rozmowy w toku. Co do innych postaci nie mam większych zastrzeżeń.
  Zakończenie/ostatni odcinek: Wiele nie muszę wspominać na ten temat, bo nie wiem jak spora jest różnica między mangą, a anime, ale zakończenie 2 sezonu tg pozostawiło mieszane uczucia. Nie wiem co się stało głównemu bohaterowi.. dlaczego Touka po prostu nie zawołała Kanekiego? Co się z nim stało gdy trafił na Kishou?
  Co dalej? Nie ma żadnej oficjalnej zapowiedzi następnego sezonu i nie wiadomo czy w ogóle powstanie, a więc wiele wątków nadal pozostanie owiane tajemnicą. Jedynie mógłbym nadrobić mangę, ale powinienem od początku, bo obawiam się, że jest to kolejna produkcja, która niby jest adaptacją mangi, a tak naprawdę dostajemy coś innego.
  Mimo wszystko widziałem gorsze niewykorzystane potencjały i jeśli mieliby zrobić kolejny sezon, to niech nie robią tego samego co w tym sezonie, bo to będzie strzał w kolano.