Anime: Ore Monogatari!!

My Love Story!!, 俺物語!!, Historia mojej miłości,
OPIS:

Takeo Gouda nie ma szczęścia w miłości. Jest rosłej postury i ma równie wielkie serce, lecz koleżanki bardziej gustują w jego przystojnym koledze Sunakawie. Takeo już zdążył pogodzić się ze swoją niedolą, ale pojawia się promyk nadziei, gdy ratuje od zakusów dręczyciela piękną dziewczę imieniem Yamato.

Gatunki:
Grupy docelowe:
Miejsce i czas:
Rodzaje postaci:

Powiązane Serie

Postacie

character

Gouda, Takeo

Główna

Obsada

character

Kimura,Kashiko

Montażysta

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Rekomendacje do tego tytułu

  • Kareshi Kanojo no Jijou

    avatar

    Przez Elentari, 2015-09-12 20:36:40.

    Obie te serie to oczywiście bardzo klasyczne romanse shoujo, obie zresztą należą do ścisłej czołówki w tym gatunku. Przede wszystkim główni bohaterowie w tych anime nie wzdychają do siebie przez wszystkie odcinki, by dopiero na końcu zacząć ze sobą chodzić, są bowiem razem niemal od samego początku. Śledzić więc możemy powolny rozkwit ich związków (zdecydowanie wolniejszy w Ore Monogatari), a także sercowe przygody ich przyjaciół (to bardziej rozwinięte jest w Kare Kano). Momenty komediowe przeplatają się w nich z poważniejszymi rozterkami - lżejsze jest co prawda Ore Monogatari, lecz i tam nie brakuje momentów bardziej refleksyjnych.

    Są to tytuły idealne dla wszystkich romantyczek (a może też romantyków ^^) i jeśli komuś spodobał się jeden z nich, również i drugi powinien mu przypaść do gustu.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Ostatnie wpisy na forum.

Sorry, no results