Anime: Starmyu

High School Star Musical, ハイスクールスター・ミュージカル, 高校星歌劇, Koukou Hoshi Kageki,
OPIS:

Akademia Ayana to liceum szkolące przyszłe gwiazdy showbiznesu, a skupiające się w szczególności na aspekcie muzycznym. Szkołą kieruje grupa trzech najlepszych uczniów, znanych jako Hanasakura-kai. Mają oni pod swoją opieką specjalną klasę Star Frame – sami wybierają do niej uczniów, których następnie szkolą. Należenie do Star Frame ułatwia osiągnięcie sukcesu nawet natychmiast po wyjściu z liceum, ale dostanie się do tej elitarnej klasy nie jest łatwe.
Yuuta Hoshitani, Shuu Kuga, Kakeru Tengenji, Tooru Nayuki i Kaito Tsukigami są uczniami Akademii Ayana. Z różnych powodów mają trudności w szkole, zostają jednak zauważeni przez Itsukiego Ootoriego – jednego z członków Hanasakura-kai.

Gatunki:

Powiązane Serie

Postacie

Obsada

character

Arai,Ken

Reżyser Dźwięku

character

Harada,Sayaka

Projekt Serii

character

Watanabe,Asami

Projektant Postaci

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Rekomendacje do tego tytułu

 • Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 1000%

  avatar

  Przez VincentUroboros, 2016-09-04 18:12:31.

  W obu przypadkach stykamy się z tematem szkolnego życia przyszłych idoli. Fabuła obu serii pozwala nam śledzić postępy bohaterów (głównie w dziedzinie śpiewu i tańca) i ich wzajemne relacje. Ponadto, możemy obserwować rywalizację pomiędzy poszczególnymi postaciami/zespołami. Jeśli komuś spodobała się jedna z tych serii, warto zerknąć także na tę drugą. 

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
High School Star Musical(Dyskusje o konkretnych tytułach) Super_HeroO

Ostatnie wpisy na forum.

High School Star Musical w Dyskusje o konkretnych tytułach
Nie możesz dodawać postów
 • Patriszka avatar Użytkownik
  2017-01-27 12:51:14 #472800
  Patriszka pisze:
  Powiem szczerze, że fabularnie nie jest to złe, bardzo podobały mi się postacie (to mnie cholernie zachęcało) i piosenki. Miło się oglądało tylko szkoda, że Hoshitani nie dowiedział się, że Ootori to ten licealista.
 • Super_HeroO avatar Użytkownik
  2015-12-06 00:40:50 #428187
  Super_HeroO pisze:
  Im dalej, tym weselej. Niestety, w późniejszej części, jest tylko jedna piosenka na odcinek a szkoda, bo oglądanie tych cudownie kolorowych i kiczowatych scenek było przezabawne. Oczywiście, jak na poważną produkcję o biszach przystoi, pojawia się trochę dramy i rozpacz fanów nad spostrzegawczością głównego bohatera. Wiadomo, tytuł ten nie równa się z magicznymi chłopcami, jednak i tak zapewnia 20minut świetnej zabawy, co tydzień. Drużyna rywali jest przebajeczna a Inumine najlepszym bohaterem! A tak przy okazji...
  Spoiler: Słowa Mądrości by Toraishi Izumi
 • Jagulinka avatar Użytkownik forum
  2015-12-05 23:12:29 #428162
  Jagulinka pisze:
  Obejrzałam dwa odcinki tej serii i jestem bardzo zadowolona. Dostałam dokładnie to czego chciałam i się spodziewałam - kolory, kicz, głupawe piosenki, stado bishów, brak wkurzających dziewuch, zabawne układy taneczne i jeszcze raz stado bishów. Do zajedwabistości magicznych chłopców sporo brakuje, ale ale ALE Caro potrzebuje śmiesznych bishów i Caro będzie nadal to oglądać. Mam już swojego ulubionego chłoptasia i będę fangirlować. Ave Nayuki!
  Spoiler: drugi odcinek i najlepsza scena EVER
 • Super_HeroO avatar Użytkownik
  2015-10-06 19:17:33 #424980
  Super_HeroO pisze:
  Temat przeznaczony do rozmów o powyższym tytule.
  [HR][/HR]
  Pozwolę sobie na rozpoczęcie dyskusji. ;p W temacie serii opowiadających o idolach jestem kompletnie zielona, jednak pierwszy odcinek spełnił moje oczekiwania. Przedstawieni zostali nam uczniowie cudownej akademii dla młodych zdolnych w tym, oczywiście, główny bohater - Hoshitani Yuuta. Graficznie tytuł prezentuje się całkiem przyjemnie a sceny taneczne wypadają całkiem dobrze (a przynajmniej tak mi się wydaje, niestety, nie mam porównania). Poza openingiem i edingiem uraczyliśmy już dwóch innych przecudnie kiczowatych piosenek. Wszędzie pełno bishów, słodycz wylewa się z ekranu, czyli chyba jest tak, jak w tytule o idolach być powinno. Dużym plusem jest obsada aktorów głosowych, wśród których są m. in. Ono Kenshou, Hosoya Yoshimasa, Maeno Tomoaki i, przede wszystkim, Suwabe Jun`ichi, więc jest czego słuchać. ;3 Anime pewnie nie wybije się z tłumu niczym innym niż zgrają cynamonowych bułeczek, jednak mam zamiar dalej śledzić Starmyu i zobaczyć, co z tego wyjdzie.