Anime: Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka OVA

DanMachi OVA, ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうか OVA, Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVA, Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka: FAMILIA MYTH,
OPIS:

Na podstawie light novel od Oomori Fujino.

Gatunki:
Rodzaje postaci:

Powiązane Serie

Postacie

character

Hestia

Główna

staff
character

Kashima

Drugoplanowa

staff
character

Loki

Drugoplanowa

staff
character

Hiryute, Tiona

Drugoplanowa

staff

Obsada

Recenzje

  • user image

    Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka dostało OVA. Trudno przypisać jej jakąś sprawiedliwą ocenę. Nie jest to najlepszy odcinek tego anime, ale postacie i ogólny sens zostały zachowane. Zdecydowanie jest to najdziwniejszy i najbardziej "zboczony" odcinek, który tak naprawdę nic nie wnosi do głównej serii (czyli tak, jak powinno być z OVA' mi). Celem tego jest oczywiście rozbawienie widza i odciągnięcie od powagi ostatnich wydarzeń, ale bez zbytniego zmieniania treści całego anime. Jednak twórcom nie udało się tego do końca wykonać. Owszem, mamy wspólną kąpiel, nieodpowiednie pytania i jeszcze dziwniejsze odpowiedzi, kolejny nieudany podryw Hestii i wyeksponowanie jej "atutów" oraz walkę z wielkim potworem i użycie "Argonauty", ale czegoś tam brakuje. Sami bohaterowie wiele się nie zmienili, najwyżej pokazali swoje drugie "ja" i dowiedzieliśmy się o nadludzkich zdolnościach w wyszukiwaniu gorących źródeł, ale całość wyszła "sucha", bez przysłowiowej duszy i charakteru. Ot co - kolejna zwykła OVA. Nie mogę powiedzieć, abym podczas oglądania się nudził albo pragnął jak najszybciej to wyłączyć, ale jak na ostatni ostatni odcinek, spodziewałem się czegoś lepszego, a koniec mnie trochę zawiódł. Każdy pragnął się dowiedzieć, co się stanie z bohaterami i jaki będą mieli do siebie stosunek po finałowej walce, jak wydostaną się z lochu. W zamian otrzymaliśmy krótki odpoczynek w gorących źródłach, a wszyscy traktowali siebie nawzajem tak, jak gdyby nic się nie stało, jakby wydarzenia z wcześniej nie miały miejsca, albo były mało ważne. Osobiście uważam, że każdy fan powinien koniecznie to obejrzeć, ale z pewnym dystansem, absolutnie nie może brać tego na poważnie w 100%.
    Moja ocena - 7,80
    Warto obejrzeć, ale nie warto się w to zagłębiać. Co do muzyki, zależy to od gustu, mi osobiście się podobała, ale melodia nie jest chwytliwa, więc nie mogę sobie jej od tak zanucić, co jest sporym minusem. Grafika taka sama, a postacie i fabułę już opisałem. Fabuła jest niezła, ale nie porywa.

Rekomendacje

Brak rekomendacji. Napisz pierwszą tutaj!!

Forum - dyskusje na temat tytułu

Ostatnie wpisy na forum.

Sorry, no results
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.