Anime: Akiba's Trip The Animation

OPIS:

W równoległym wszechświecie po nowoczesnej Akihabarze grasują monstra zwane "Bugged Ones", które żywią się ludzką energią i chęcią do życia. Jedyna możliwość, aby zdemaskować i pokonać owe potwory, to wystawić je na działanie promieniowania UV, zdzierając z nich ubrania do gołej skóry. Nasi bohaterowie będą walczyć o ukochaną tokijską dzielnicę w imieniu wszystkich jej bywalców.

Gatunki:
Pozostałe tagi:

Postacie

character

Denkigai, Niwaka

Główna

character

Tasujin, Ratu

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

Milky Holmes

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

petit milady

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

AOP

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

MimimemeMIMI

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Earphones

Wykonawca Piosenki Przewodniej

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

Brak rekomendacji. Napisz pierwszą tutaj!!

Forum - dyskusje na temat tytułu

Temat Autor
Majin Tantei Nougami Neuro (tłumaczenie odc)(Anime Ogólnie) LaCordaDoro
Wiadomości na stronie - anime/ manga LN - wasze opinie?(Nowa strona (Shinden.pl)) Botan_TM

Ostatnie wpisy na forum.

Wiadomości na stronie - anime/ manga LN - wasze opinie? w Nowa strona (Shinden.pl)
Nie możesz dodawać postów
 • Botan_TM avatar Użytkownik
  2015-08-13 09:33:00 #419993
  Botan_TM pisze:
  Najlepiej przygotuję taki na pierwszą niedzielę września i się zbierze opinie oraz sugestie.
 • laudemort avatar Wieśniak
  2015-08-13 00:09:55 #419982
  laudemort pisze:
  Quote Myślałem, nawet próbowałem piać jakieś wiadomości, ale i tak to jest pracochłonne, i co gorsze nie zawsze news wyjdzie na świecie w czasie kiedy jest czas aby siedzieć i go wrzucić tutaj. Dodatkowo są polskie strony dające takie wiadomości i z nimi nie ma na razie szans konkurować.

  Niby dlaczego nie, a co do konkurowania...wyobraź sobie, ze one właśnie kopiują z angielskich, dosłownie przewałkowanie to jest.
  Quote Zamiast tego można rozruszać stronę przez pisanie podsumowań. Dla anime, dla mang itp. np, nowe ogłoszone adaptacje przez ostatni miesiąc. Byłoby to dobre dla "niedzielnych" fanów anime, zobaczy sobie na fejsie, że wyskoczył taki artykuł, przeczyta, doda coś do planowanych (do czego się go zachęci).

  Chcesz pisać o czymś, co już jest wydane?
  nie rozumie do końca idei, jeszcze, żaby to były newsy ze świata polskich wydawnictw, to tam każde wydawnictwo wydaje do kilku tytułów na miesiąc ale poza tym raczej jest to bez sensu, bo o tym, że coś ma zostać wydane pisze się w newsach jak to zapowiadają, a jak np. pojawi się an stronie to mamy pasek z funkcją, która pokazuje to co mamy w oglądanych np.
  Quote
  Osobiście podjąłbym się, na próbę, LN. Myślałem początkowo o co półrocznym artykule, ale myślę, że kwartalny też by mógł być.
  Napisałoby się co wyszło i kiedy, co zapowiedziano i na kiedy, co miało jakie obsuniecie + zebrać plotki np z ask.fm wydawnictw, czy informację o ankiecie/rankingu.

  Znów newsy o przeszłości? nie żaby co, ale przyszłość jest bardziej interesująca, nie żeby podsumowania były złe, ale ile ludzi czyta co wyszło, zazwyczaj oczekuje się na wyjście od momentu newsów że ma wyjść, czyli kilka miechów w tył.
  Quote PS Laud, mógłbyś gdzieś przy niusie na głównej wstawić normalną datę? "Dwa miesiące temu" nie jest wygodne przy grzebaniu w przeszłości.

  Można tylko uważam, że to nie jest najważniejszy działać tak, że 2 miesiące temu jak coś było, powinno być już zasypane nowymi informacjami ale to raczej problem nie jest.
  Ogólnie co do newsów etc. ja bym wolał newsy, ale jak inne będą fajnie zrobione...też się je zaakceptuje, ale najpierw muszą być, gadanie na forum o tym co dodać na stronę jest marnowaniem czasu i sil, lepiej w tym czasie dodać, np. w czasie pisania tego tekstu mógłbym wstawić z 1-2 niedługie newsy.
 • Botan_TM avatar Użytkownik
  2015-08-12 13:48:18 #419896
  Botan_TM pisze:
  Strona potrzebuje większej aktywności w dziedzinie wiadomości na głównej. Były jakieś dyskusje na sb, ale jako takiego tematu jeszcze brać.
  Myślałem, nawet próbowałem piać jakieś wiadomości, ale i tak to jest pracochłonne, i co gorsze nie zawsze news wyjdzie na świecie w czasie kiedy jest czas aby siedzieć i go wrzucić tutaj. Dodatkowo są polskie strony dające takie wiadomości i z nimi nie ma na razie szans konkurować.
  Zamiast tego można rozruszać stronę przez pisanie podsumowań. Dla anime, dla mang itp. np, nowe ogłoszone adaptacje przez ostatni miesiąc. Byłoby to dobre dla "niedzielnych" fanów anime, zobaczy sobie na fejsie, że wyskoczył taki artykuł, przeczyta, doda coś do planowanych (do czego się go zachęci).
  Osobiście podjąłbym się, na próbę, LN. Myślałem początkowo o co półrocznym artykule, ale myślę, że kwartalny też by mógł być.
  Napisałoby się co wyszło i kiedy, co zapowiedziano i na kiedy, co miało jakie obsuniecie + zebrać plotki np z ask.fm wydawnictw, czy informację o ankiecie/rankingu.
  Pytanie w jakich miesiącach, powinny to być inne jak, kiedy piszemy zapowiedzi do sezonów. Czyli pierwsze niedziela września, grudnia, marca i czerwca. Ewentualnie miesiąc jeszcze cofnąć, który termin by lepiej pasował?
  Co wy na to? Jak są chętni do anime, mangi, mogą się dołączyć.
  PS Laud, mógłbyś gdzieś przy niusie na głównej wstawić normalną datę? "Dwa miesiące temu" nie jest wygodne przy grzebaniu w przeszłości.
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.