Anime: Sekirei

セキレイ,
OPIS:

=14pxMinato Sahashi chciał dostać się na studia, niestety jednak po raz drugi zjadła go trema i oblał egzaminy wstępne. Tymczasem z nieba spada niewiasta, lądując wprost w jego ramionach, i to w dodatku niewiasta z wielkim biustem! Okazuje się, że dziewczyna imieniem Musubi ma poważne kłopoty, gdyż polują na nią dwie bliźniaczki, również hojnie obdarzone przez naturę. Nie pozostaje więc nic innego, jak ucieczka, najlepiej do własnego mieszkania, bo ładnym dziewczętom w opresji trzeba pomagać. Następnego ranka sytuacja się powtarza, tym razem jednak odwrót na nic się nie zda, szczególnie że z Musubi dzieje się coś dziwnego – czerwieni się, wzdycha, zachowuje się co najmniej dwuznacznie, a w końcu całuje naszego bohatera. Tak, walka dalej trwa, a raczej dopiero się zaczyna, gdyż właśnie teraz dziewczyna uzyskała pełnię mocy i może stawić czoła groźnym przeciwniczkom. W ten właśnie sposób zawiązany został kontrakt między Musubi, czyli sekirei (podwładnym) i Minato – ashikabi (zwierzchnikiem).

Gatunki:
Pozostałe tagi:

Powiązane Serie

Postacie

character

Kusano

Główna

staff
character

Matsu

Główna

staff
character

Musubi

Główna

staff
character

Tsukiumi

Główna

staff
character

Akitsu

Drugoplanowa

staff
character

Benitsubasa

Drugoplanowa

staff
character

Haihane

Drugoplanowa

staff

Obsada

character

MONACA

Aranżacja Piosenki Przewodniej, Kompozytor Piosenki Przewodniej

character

Aketagawa,Jin

Reżyser Dźwięku

character

Clark,Leah

Scenarzysta (Script)

character

Endou,Aya

Wykonawca Piosenki Przewodniej

character

Fukunaga,Gen

Producent Wykonawczy

Recenzje

Brak recenzji. Napisz pierwszą tutaj!

Rekomendacje

 • Freezing

  avatar

  Przez Exash, 2016-12-03 14:19:30.

  Miłośnicy nieskomplikowanej fabuły, okładających się panienek, rozrywanych ubrań i ogromnych ilości fanserwisu łączcie się, bo oto waszym oczom ukazują się Freezing i Sekirei!

  Obie te serie to gratka dla fanatycznych miłośników ecchi i całkiem znośna pozycja dla osób, które lubią anime z dużą ilością scen walki. Nie jest to może walka najwyższych lotów, ale kto szukałby taktyki w bójkach toczonych przez prawie nagie bohaterki? No właśnie... Nie samą strategią człowiek żyje! >:-)

  Zarówno we Freezing, jak i w Sekirei mamy do czynienia z facetami, którzy czynią dziewczynę silniejszą podczas walki. Motyw niezwykle oryginalny (taaak, niezwykle oryginalny), no ale jak to zwykle wygląda w takich przypadkach, dochodzi tu jeszcze bardziej niespotykany motyw haremu. W ten oto sposób ci nieszczęśnicy (a może szczęśliwcy?) zostają otoczeni wianuszkiem dziewcząt, które walczą o ich względy, a oni sami starają się walczyć o przetrwanie i bezpieczeństwo swoich partnerek. Co za emocje!  

  Na zakończenie trzeba jednak zaznaczyć, że największym podobieństwem obu serii jest to, że nie są to produkcje wybitne. Nie są nawet dobre, choć nie oznacza to, że nie da się ich obejrzeć. Jeśli na samym początku nastawicie się na to, że szału raczej nie będzie i próżno doszukiwać się tu fabuły, a nawet śladowych ilości logiki, to otrzymacie coś całkiem miłego, w sam raz na odmóżdżenie po ciężkim dniu. Dotyczy to szczególnie Sekirei, które nie jest aż tak poważne jak Freezing i serwuje więcej komedii połączonej z fanserwisem.

Forum - dyskusje na temat tytułu

Ostatnie wpisy na forum.

Sorry, no results
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.