Korzyści z posiadania konta na shinden.pl

Shinden.pl to strona która powstała jako następstwo anime-shinden.info, w przeciwieństwie jednak do prostych strony z anime online które można wykonać w kilka minut obecna strona zapewnia o wiele więcej możliwości i nie skupia się na części "online".
 
Przede wszystkim strona jest tworzona przez użytkowników, ekipa zajmuje się moderowaniem tego co zostaje dodane przez użytkowników, pamiętajcie o tym!
 
Tak więc co nowa strona daje użytkownikom?
 
Na początek skupmy się na tagach, nie jest to rzecz powiązana z posiadaniem konta niemniej wiele osób narzeka nadal, że kiedyś, że nie może sobie kliknąć na tag i wyszukać anime a teraz się nie da, oczywiście jest to bzdura a ludzie którzy tak piszą są po prostu mega leniami, którzy nawet nie zadali sobie trudu i nie sprawdzili podstawowych funkcji strony.
Obecna strona posiada złożony system wyszukiwania, który pozwala wyszukiwać anime po gatunkach, tagach, typach postaci, czasie wychodzenia czy chociażby dostępności wersji online, pozwala również wyrzucić z wyników serie, które już obejrzeliśmy.
Aby to zrobić wystarczy wejść na listę anime pod adresem: http://shinden.pl/series  wybrać interesującą nas zakładkę, dla przykładu gatunki i zaznaczyć co nas interesuje.
Możemy też wybrać gatunki, których nie chcemy i tak możemy np. wyszukać komedię ale bez ecchi jeżeli nie lubimy tego gatunku.
 
Osoby posiadające konto za każdą akcje dostają punkty
Spoiler: kliknij aby dowiedzieć się więcej o punktach
które można wymienić na różne rzeczy, najczęściej kupowane są wyłączenie reklam ale oczywiście dostępny jest cały sklepik z chociażby zniżkami na gadżety anime, czy też wejściówkami na konwenty. Nawet zgłaszając niedziałający player w momencie gdy macie konto zbieracie punkty!
Sklepik znajduje się pod adresem: http://shinden.pl/shop jest jednak dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników

Oczywiście użytkownicy posiadający konto otrzymują również możliwość komentowania anime, pisania na naszym czacie, możecie również podzielić się z innymi odczuciami o obejrzanych seriach pisząc chociażby recenzje czy rekomendacje, ponad to możecie również prowadzić u nas listę obejrzanych anime i przeczytanych mang.
 
Co daje posiadanie listy?

 
Poza tym co daje sama lista, czyli swoisty katalog tego co widzieliśmy, z ocenami elementów takich jak muzyka, grafika czy fabuła daje też możliwość śledzenia nowo pojawiających się epizodów i czapterów mang!
Jest to prosta ale bardzo użyteczna funkcja, która pozwala w łatwy sposób śledzić wszystko co nas interesuje bez konieczności sprawdzania kilka razy dziennie podstrony z każdym anime czy każdą mangą, a nawet sprawdzać x witryn.
Jak to działa? w skrócie dodając anime do oglądanych lub mangę do czytanych automatycznie tworzy się nam w profilu lista, dzięki której będziemy widzieć czy pojawiły się nowe linki do mang/anime które obecnie nas interesują.
 
Spoiler: kliknij aby dowiedzieć się więcej o listach

 
Czym są te listy? Są to ulepszone wersje tego co oferował pasek dolny. Listy te poinformują cię, jeżeli będą dostępne linki do nowych mang, lub filmy do anime, które oglądasz. Działają one w 2 trybach. Pierwszy, to pełna lista do obejrzenia/przeczytania niezależna od ustawień paska. W założeniach ma pokazywać, które tytuły masz np. w zakończonych, a są tam jeszcze niedokończone odcinki / rozdziały. I pominięte filery :P. Drugi tryb, to taki pasek, tylko zajmujący więcej miejsca :D. Wystarczy zapisać Ustawienia listy / filtry.  Jeżeli chomikujesz "serie planowane" jak szalony, radziłbym wyłączyć tą sekcję :).
Na liście jest obrazek serii, listę dostępnych epizodów wraz z linkami, oceny serii, rozwijany opis oraz możliwość ustawienia naszej oceny (po kliknięciu na którąkolwiek z ocen).
Jest to opcja bardzo przydatna, dla przykładu nie musicie wchodzić codziennie na centrum-mangi.pl, wystarczy, że będziesz miał tytuł w czytanych i gdy tylko pojawi się na centrum, ty dostaniesz u nas na liście link do charteru. Podobnie działa to w przypadku anime, tyle że tutaj bierze pod uwagę playery na naszej stronie. W ustawieniach możecie ustawić czy czytacie/oglądacie tylko po polsku, czy również po angielsku. Jeżeli tak, to otrzymacie więcej wyników.
 


 
Możecie również założyć własną grupę na naszym forum, może ona łączyć się z różnymi rzeczami jak wasza twórczość, czy też zrzeszać fanów danych tytułów lub gatunków.
 
 
Więcej o podstawowych funkcjach konta możecie przeczytać tutaj: http://shinden.pl/news/111

 
TS3
Shoutbox
Radio
Facebook
Oglądane anime
Czytane mangi
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych odcinków.
Zaloguj się, aby pobrać listę nowych rozdziałów.