Regulamin sklepu

§ 1 INFORMACJE OGÓLNE
Shinden.pl pozwala użytkownikom zbierać punkty, które można wykorzystać w sklepiku na stronie.
Punkty nie mogą być przesyłane do innych użytkowników, ani też zbierane na kilka oddzielnych kont. Jednemu użytkownikowi przysługuje jedno aktywne konto w portalu. W przypadku wykrycia iż dany użytkownik posiada 2 konta jedno zostanie skasowane, a punkty na nim stracone. Jeżeli uważasz, iż twoje konto zostało zablokowane niesłusznie, aby je odzyskać będziemy musieli wykonać weryfikacje osobową. W związku z tym, iż nasza strona nie zbiera danych personalnych konto musi być połączone z kontami na portalu facebook, tylko w tym wypadku możliwe będzie odzyskanie konta poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów do weryfikacji.
Ilość punktów przyznawanych za dane czynności może się zmienić w każdej chwili, jednak ilość zdobytych w przeszłości punktów nie jest zmieniana na tej podstawie.W przypadku usunięcia materiału ze strony punkty są odejmowane.
 
UWAGA w przypadku produktów kupowanych na czas, np. wyłączania reklam na stronie, czas liczony jest całodobowo i resetuje się o północy. Przykładowo jeżeli wykupisz  wyłączenie reklam na 1 dzień a będzie godzina 18 to wyłączenie to będzie do północy, tzn. po 6 godzinach, jeżeli wykupisz 2 dni skończy się ono o północy następnego dnia.
 
 
§ 2 PUNKTY I ZAKUPY W SKLEPIKU
 
Punkty można wykorzystać w sklepiku strony znajdującym się pod adresem http://shinden.pl/shop .
Produkty podzielone są na kilka kategorii. Pierwszą z nich są dodatki na stronie, które są zazwyczaj wykupywane na dany czas i wpływają na stronę wyświetlaną dla zalogowanego użytkownika.
Drugim rodzajem produktów są kupony rabatowe na różne produkty. Rabaty można użyć na innych stronach internetowych posiadających współpracę z naszą witryną. Podczas ich realizowania obowiązują regulaminy tamtych stron, więc przed użyciem kuponu masz obowiązek zapoznania się z regulaminem strony, na której go używasz!
Kupony są kodami jednorazowymi, po zakupie kod rabatowy zostanie wysłany na adres e-mail podany przez ciebie podczas rejestracji. Jeżeli nie otrzymałeś kuponu natychmiastowo poczekaj chwilę oraz sprawdź folder spam.
Nie ma możliwości zwrotu zakupionego kuponu i odzyskania punktów, zanim wymienisz swoje punkty KONIECZNIE SPRAWDŹ CZY DANY TOWAR JEST W TYM MOMENCIE DOSTĘPNY W SKLEPIE, W KTÓRYM CHCESZ WYKORZYSTAĆ RABAT, po czym jak najprędzej go użyj!
Nie istnieje możliwość wymiany kuponu na pieniądze, odzyskania pieniędzy w sklepie internetowym w zamian za rabat etc. Kupony służą wyłącznie do otrzymania rabatu na dany towar lub daną kategorie towaru!
§ 3 ZDOBYWANIE PUNKTÓW
Punkty za aktywność na stronie(na dzień 19.08.2015r), zdobywane są za dodawanie/edytowanie i usuwanie informacji ze strony, między innymi za:
Przypisanie wątku z forum do anime/mangi – 1pkt
Dodanie okładki -2pkt
Zaraportowanie błędu/usunięcie informacji/usunięcie powiązania -1 pkt
Dodanie anime/mangi - 5pkt
Dodanie informacji podstawowych o anime/mandze – 1-10pkt
Dodanie biografii postaci/osoby – 5-20pkt
Dodanie informacji podstawowych o bohaterze -1-7pkt
Napisanie komentarza – 1pkt
Dodanie epizodu i informacji o nim – 1-6pkt
Dodanie linku do zwiastunu epizodu – 1-6pkt
Dodanie tytułu epizodu – 1pkt
Dodanie newsa na stronę -15-30pkt
Dodanie rekomendacji – 5-15pkt
Dodanie powiązania 2 tytułów - 1pkt
Dodanie recenzji tytułu – 20-70pkt
Dodanie nowego tagu – 1pkt
Dodanie opisu do anime/mangi – 5-15pkt
Dodanie dodatkowego tytułu – 1pkt
Dodanie tagu do tytułu (np. komedia, chibi itp.) – 5pkt
 
Punkty „od, do”, np. 2-15 oznaczają, ze za daną akcje w zależności od jej rozmiaru można dostać 5 albo 15 pkt, jeżeli będzie to np. krótki opis do anime dostaniesz 5, ale jeżeli będzie wystarczająco długi otrzymasz 15 punktów.
 
Ilości punktów będą dostosowywane w zależności od tego jakich materiałów będzie potrzebowała strona, dla przykładu w tym momencie najłatwiej jest nabijać punkty pisząc newsy, rekomendacje oraz dodając tagi z tego powodu iż ilość czasu jaki trzeba poświęcić na dodanie tego materiału w stosunku do ilości punktów jest najkorzystniejsza, dalej plasują się linki do zwiastunów filmów wyświetlane na stronie w formie embedów oraz pozostałe elementy opisowe.